schimb cu o geanta, camera video sau vand eftin urgent

schimb cu o geanta, camera video sau vand eftin urgent

UNREAD_POSTde c_anicai » Vin Iun 22, 2012 10:29 am

schimb cu o geanta, camera video model sony trv20e, sau vand eftin urgent, care include:
- incarcator, acumulator, cabluri A/V, lentila wide, inel adaptare lentila 37->49mm, card 32 mb, 1 caseta minidv

Camera are LCD mare de 3,5 inch, senzor CCD de 1/4, 1 mpx si mod manual de focalizare,
vizorul color, Inregistreaza pe casete minidv, zoom optic de 10x lentile carl zeiss,
Suporta inregistrare SP/LP
Face si poze de 1 mpix si include un card de 32 mb, si are intrari A/V si poate inregistra pe caseta de la alte surse.

--------------------------
Camera video, lentila wide si acumulatorul sunt de fabricatie japoneza, doar incarcatorul e sony facut in china.
Filmeaza ok, acumulatorul tine aproximativ 2 ore, singura problema este conectorul IEEE 1394 defect care este reparabil pentru aprox 200 lei la un service sony. Dar pentru cei care nu isi editeaza singuri pe calculator filmarile, se poate folosi iesirea analogica pentru a trage direct pe dvd recorder, sau se poate capta analogic pe tvtuner.

Ultima filmare cu acest aparat e cea de aici: http://foto.radaseni.info.ro/start.php?pagina_id=5, am filmat doar 4 nunti in 2010, motivul camera mea video principala era in service.

ImagineImagineImagine
--------------------------

Se vinde cu tot ce include la suma de 250 lei sau schimb pe o geanta pentru camera video model Fancier_WB-HDC-666 sau alt model mai bun.

Imagine


Relatii la tel: 0744-669-444
c_anicai
 
Mesaje: 8
Membru din: Joi Aug 12, 2010 9:10 am

Înapoi la Schimburi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron