Cumpar stativ lumini (calitativ)

Cumpar stativ lumini (calitativ)

UNREAD_POSTde djcristian » Joi Apr 22, 2010 12:03 pm

Salutari,

Doresc sa cumpar un stativ special pentru lumini inaltime minim 2 metri, ceva mai calitativ, nu orice teava. Vreau sa montez cateva luminite la inaltime ca nu mai imi place sa le tin pe jos, pentru ca nu se vad in toata splendoarea lor :) .

Astept oferte de pret !

Va multumesc frumos !
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Cumpar stativ lumini (calitativ)

UNREAD_POSTde Razvan » Vin Apr 23, 2010 10:22 am

ce lumini vrei sa montezi pe stativ?

as putea sa-ti recomand asa ceva: http://www.soundstil.ro/stative/stative ... a-007.html

se ridica la circa 3 metri, si e destul de solid. nu stiu exact cate kilograme tine, dar cred ca duce 2 scanere+2 paruri, sau ceva de genul.
Razvan
 
Mesaje: 143
Membru din: Mar Sep 29, 2009 12:50 pm
Localitate: Brasov

Re: Cumpar stativ lumini (calitativ)

UNREAD_POSTde djcristian » Vin Apr 23, 2010 4:10 pm

Are si suruburi de prindere ale luminilor incluse in pachet ? Am vazut ca voi aveti magazin in Brasov . Cat mai costa transportul pana la Bucuresti ?
Eu vreau sa pun 2 pari 64, o masina de fum si un eurolite derby multiray . Crezi ca face fata fara probleme ?
Imagine
Avatar utilizator
djcristian
Super Membru
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 15, 2010 1:06 am
Localitate: Bucuresti

Re: Cumpar stativ lumini (calitativ)

UNREAD_POSTde Razvan » Sâm Apr 24, 2010 12:20 pm

are 4 suruburi de prindere incluse(pentru ca el are si 4 gauri).
Ce masina de fum e? cate kg are?

eu zic ca tine. dar tre sa ai grija cum distribui greutatea. pentru ca daca pui masina de fum pe margine, si derbyul, iar parurile dincolo, va fi mai multa greutate pe partea cu masina si se poate rasturna. dar orice stativ face asta. tre sa-i distribui uniform greutatea.
O sa incerc sa probez sa vad daca tine o masina de fum, doua paruri si inca un efect.
Transportu ar mai fi vreo 25-30 ron.
sincer sa fiu, n-am primit reclamatii la modelul asta.
Razvan
 
Mesaje: 143
Membru din: Mar Sep 29, 2009 12:50 pm
Localitate: Brasov


Înapoi la Vreau sa cumpar ...

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori