Cumpar mixer , neaparat iesire balansata!

Cumpar mixer , neaparat iesire balansata!

UNREAD_POSTde tony » Mie Mai 25, 2011 3:06 pm

Cumpar mixer cu alimentare separata(externa) si iesirea de semnal balansata , ma intereseaza sa mearga un canal de micro si unul stereo , astept propuneri!
tony
Super Membru
 
Mesaje: 1080
Membru din: Dum Iun 06, 2010 9:29 am
Localitate: Rieti

Re: Cumpar mixer , neaparat iesire balansata!

UNREAD_POSTde Ervin » Mie Aug 17, 2011 2:04 am

Ai gasit? Eu am un Xone 32 de la Allen&Heath,fabricat in UK,nu in China.Da-mi un mesaj daca esti interesat...
Avatar utilizator
Ervin
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 23, 2011 4:10 pm

Re: Cumpar mixer , neaparat iesire balansata!

UNREAD_POSTde tractor » Mie Aug 17, 2011 2:06 am

Ervin scrie:Ai gasit? Eu am un Xone 32 de la Allen&Heath,fabricat in UK,nu in China.Da-mi un mesaj daca esti interesat...



sa intelegem ca toate sculele tale is fabricate la comanda speciala in tari cu renume? :lol: :lol:
tractor
Membru activ
 
Mesaje: 592
Membru din: Vin Sep 11, 2009 11:27 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Cumpar mixer , neaparat iesire balansata!

UNREAD_POSTde Ervin » Sâm Aug 20, 2011 12:34 am

Nu-i nevoie sa fii ironic,dar daca te documentezi putin si dai o fuga prin magazine vei vedea ca Allen&Heath fabrica mai nou in China. Tot ce am cumparat in materie de sonorizare a fost fabricat in tara lor,adica Rcf-Italia,Peavey-USA,Allen&Heath-UK,Shure-Mexic;mai putin Pioneer CDJ 200 care sunt din Malaezia.Absolut toate firmele pe care le-am enumerat mai sus fabrica si in China,in concluzie... Asa ca iti poti pastra ironia pt tine sau puteai raspunde pur si simplu ca nu te intereseaza acest model de mixer. O seara placuta!

Poza cu dedicatie pentru carcotasi:

Imagine
Ultima oară modificat de Ervin pe Sâm Sep 03, 2011 11:48 pm, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Ervin
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 23, 2011 4:10 pm

Re: Cumpar mixer , neaparat iesire balansata!

UNREAD_POSTde ionel » Sâm Aug 20, 2011 10:16 am

Ervin scrie:Ai gasit? Eu am un Xone 32 de la Allen&Heath,fabricat in UK,nu in China.Da-mi un mesaj daca esti interesat...

Si in ce bani sta mixerul?
www.nuntineamt.ro DJ nunti, botezuri, majorate si alte petreceri private.
tel:0744533213
Avatar utilizator
ionel
DJ Fondator
 
Mesaje: 486
Membru din: Mie Iul 21, 2010 10:14 am
Localitate: Targu Neamt

Re: Cumpar mixer , neaparat iesire balansata!

UNREAD_POSTde Ervin » Dum Aug 21, 2011 8:39 pm

Eu cer 2300 de ron cu transportul inclus in pret,usor negociabil.Nu a fost reparat niciodata,arat ca nou,in plus am si cutia de la el.Daca esti interesat fa-mi o oferta,eventual daca ai un prieten in Arad trimite-l la mine sa-i faca o proba...
Avatar utilizator
Ervin
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 23, 2011 4:10 pm


Înapoi la Vreau sa cumpar ...

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori