Se vinde - MacBook Air 11

Se vinde - MacBook Air 11

UNREAD_POSTde andrei84 » Mie Mar 01, 2017 3:08 am

Buna seara,

Numele meu este Andrei si sper sa ma ajutati sa vand aceasta "jucarie" numita MacBook Air 11. Pe scurt, am participat anul trecut la niste chestionare on-line si surpriza, am fost unul dintre norocosii castigatori ai acestui laptop. L-am primit prin curier din SUA, toate bune si frumoase, folosit doar de 3 (trei) ori din simpla curiozitate si....cam atat. De 4 luni, sta frumos in cutie si la 2-3 zile mai deschid cutia ca sa ia si "el" aer. Functioneaza ireprosabil, este practic nou, fara defecte sau zgarieturi, cutie si accesorii originale.

Daca sunteti interesati sau cunoasteti pe cineva care este, nu ezitati sa ma contactati, o sa las la sfarsitul mesajului datele de contact.

Caracteristici MacBook Air 11 (modelul de vanzare):

-procesor i5, 1.3 Ghz dual core (3MB L3 cache, turbo boost up to 2.6 Ghz)
-memorie 4GB, 1600MHz DDR3
-128GB hard SSD
-diagonala 11.6 inch, 1366 x 768 pixels
-placa grafica Intel HD Graphics 5000

Alte caracteristici:
-FaceTime Camera HD
-3 porturi USB
-port casti audio
-Wi-Fi 802.11 ac si Bluetooth 4.0
-tastatura iluminata si sensor de lumina ambiental
-sistem de operare OS X si iLife pre-instalate
-cantareste doar 1.08 kg

Locatie: Bucuresti, sector 2 (daca exista interes, ne putem intalni unde doreste cumparatorul)
Pret: 2870 lei (si da, este negociabil)
Andrei, 0724 285 122

Atasat si poze, cu o ultima mentiune: ofer si rog seriozitate din partea voastra, va multumesc anticipat.

Cu respect,
Andrei
Fişiere ataşate
4.jpg
2.jpg
1.jpg
andrei84
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mar 01, 2017 3:03 am

Re: Se vinde - MacBook Air 11

UNREAD_POSTde andrei84 » Dum Mar 05, 2017 9:13 pm

Buna seara,

Revin cu o mentiune, am scazut pretul la 2500 lei (si da, este in continuare negociabil).

Multumesc pentru intelegere.
andrei84
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mar 01, 2017 3:03 am


Înapoi la Vreau sa vand ...

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron