achizitie laptop

achizitie laptop

UNREAD_POSTde g3org3lll » Lun Sep 02, 2013 12:52 pm

salut baieti, am si eu o rugaminte la voi... dati-mi o ideie cam ce laptop asi putea sa achizitionez pana in 2000 lei. am un laptop in prezent care imi face niste figuri si vreau sa il schimb cu unu nou(asta are deaja 4 ani si cred ca placa audio ma lasa). daca tot am adus vb de vechiul laptop sa va spun si de ce am ajuns la concluzia ca ma lasa laptopul: am pus niste muzica la un local si spre dimineata mi s-a oprit sunetul dar programele rulau si imi aratau ca muzica ruleaza numai ca nu aveam sunet. am oprit programul de redare muzica si apoi a luat-o iar... acum nu stiu daca ar fi placa audio de vina dar oricum vreau sa il schimb, daca v-ati intalnit cu situatii destea puteti sa imi dati si o ideie in acest sens, poate ma insel eu
g3org3lll
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Aug 07, 2011 11:55 am
Localitate: Tulcea

Re: achizitie laptop

UNREAD_POSTde demential » Lun Sep 02, 2013 1:00 pm

*mutat in sectiunea corespunzatoare
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: achizitie laptop

UNREAD_POSTde DJ Sun » Lun Sep 02, 2013 1:44 pm

Ce player folosești pt redare?
E crackuit?
Imagine
Avatar utilizator
DJ Sun
VIP
 
Mesaje: 3474
Membru din: Lun Sep 06, 2010 9:35 pm
Localitate: Brasov

Re: achizitie laptop

UNREAD_POSTde ubertracker » Lun Sep 02, 2013 3:29 pm

ia-ti o placa audio externa pe usb sau firewire.
ubertracker
Membru activ
 
Mesaje: 161
Membru din: Lun Ian 30, 2012 11:01 pm
Localitate: cluj

Re: achizitie laptop

UNREAD_POSTde g3org3lll » Mar Sep 03, 2013 11:47 pm

multumesc celor care au raspuns... am depistat problema pana la urma,degeaba invinuiam eu laptopul,defapt problema era de la amplificator intra in protectie la un interval de timp, mi-am dat seama intr-un final(asta e mai gresim si noi uneori ) :lol:
g3org3lll
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Aug 07, 2011 11:55 am
Localitate: Tulcea


Înapoi la Sfaturi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron