Nunta 27-28 August Nunta macedoneasca

Nunta 27-28 August Nunta macedoneasca

UNREAD_POSTde djmas » Mar Aug 31, 2010 3:38 pm

2 zile si ceva am stat la nunta asta . Pentru ca asa e la ei tine normal 3 zile. Am fost de vineri pana duminica dimineata ! Am fost si cu muzica si cu luminile camera foto carema video . Am bagat muzica doar vineri pana sambata dimineata . Am pus cateva poze si un clip mai jos !
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine


http://www.youtube.com/watch?v=MOEYwsbKiWE
djmas
 
Mesaje: 88
Membru din: Mar Aug 24, 2010 2:41 pm
Localitate: Constanta

Re: Nunta 27-28 August Nunta macedoneasca

UNREAD_POSTde remy » Mar Aug 31, 2010 7:00 pm

senzational!!!! am eu o afinitate spre cultura macedoneasca si turca! felicitari, si poate imi trimiti cv muzica macedoneasca actuala!, cum ar fi prima mel din videoclip!!! raman dator, stima! si o afinitate spre narghilea, da nu cu flori de mar, ci cu tutun, zii lu' pepsi despre asta :lol:
Avatar utilizator
remy
DJ Fondator
 
Mesaje: 946
Membru din: Mar Apr 07, 2009 8:59 am
Localitate: Roman

Re: Nunta 27-28 August Nunta macedoneasca

UNREAD_POSTde demential » Mar Aug 31, 2010 9:34 pm

felicitari pentru eveniment. multumesc in numele meu si al comunitatii pentru faptul ca ai pus si site-ul nostru in filmulet, dar am o singura remarca de facut : ai uitat un O de la www.djfotovideO.ro.
multumesc anticipat.
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Nunta 27-28 August Nunta macedoneasca

UNREAD_POSTde djmas » Mar Aug 31, 2010 9:47 pm

scuze :( m'am grabit cand am facut data viitoare nu se mai intampla Remy siteu de la formatia care au cantat http://samarinamusic.ro/ aici gasesti ogroaza de melodii :)
djmas
 
Mesaje: 88
Membru din: Mar Aug 24, 2010 2:41 pm
Localitate: Constanta


Înapoi la djmas

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori