2 Majorate

2 Majorate

UNREAD_POSTde Sebi » Joi Aug 05, 2010 12:21 am

Majorat - Restaurant Salomy
Aici aveti majoratul Juliutei, aia cu rochita albastra :lol: :lol:

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Asta era tatal sarbatoritei, i-a pleznit putin pe colegii ei fiindca isi faceau prea tare de cap:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Working
Imagine




Majorat - Ceva sala prin Nufaru, nu retin exact...

Un eveniment simplu dar cu personaje de treaba care s-au distrat pana dimineata pe muzica buna (singurul chef fara manele din toata viata mea.... si probabil si ultimul :lol: )

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Sebi
 
Mesaje: 88
Membru din: Mie Feb 17, 2010 10:40 pm
Localitate: Oradea

Re: 2 Majorate

UNREAD_POSTde The_Mack » Joi Aug 05, 2010 10:28 pm

frumos, felicitari ptr. evenimente - vad ca lumea se distreaza la evenimentele tale.

"Asta era tatal sarbatoritei, i-a pleznit putin pe colegii ei fiindca isi faceau prea tare de cap"

- deci fraza asta este comica rau - isi faceau prea tare de cap - crezi????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a fost dezmat la maxim la majoratul ala. und ele gasesti frate, ca tare as merge si eu la o petrecere dasta cu tine...... :D
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: 2 Majorate

UNREAD_POSTde Sebi » Vin Aug 06, 2010 4:20 am

The_Mack scrie:- deci fraza asta este comica rau - isi faceau prea tare de cap - crezi????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a fost dezmat la maxim la majoratul ala. und ele gasesti frate, ca tare as merge si eu la o petrecere dasta cu tine...... :D


asta ti se pare dezmat? Lasa ca o sa fac niste selectii de la alte evenimente cand am timp :mrgreen:

A fost tare tatal sarbatoritei (Domn COLONEL ;) ). Era "afumat" bine la ora aia. Le-a luat la baieti cureaua aia pe care o plimbau pe la fica-sa printre picioare si i-a lovit peste fund cu ea :D Apoi a venit sotia (mama sarbatoritei) si l-a luat de acolo pe Domn Colonel, zicand sa lase tinerii in pace. Iar tinerii au revenit la ceea ce faceau inainte :mrgreen: Faine amintiri...

Orice petrecere se poate transforma in dezmat, mai ales unde e mult tineret. Trebuie doar sa stii sa induci treptat atmosfera respectiva. Melodiile potrivite la momentul potrivit, putina incurajare la microfon si gata dezmatul :mrgreen:
Avatar utilizator
Sebi
 
Mesaje: 88
Membru din: Mie Feb 17, 2010 10:40 pm
Localitate: Oradea

Re: 2 Majorate

UNREAD_POSTde ionel » Sâm Aug 07, 2010 12:25 pm

ce atmosfera fac tinerii la pubertate, nu am prestat decat 2 majorate, as zice ca sunt invidios pe tine
www.nuntineamt.ro DJ nunti, botezuri, majorate si alte petreceri private.
tel:0744533213
Avatar utilizator
ionel
DJ Fondator
 
Mesaje: 486
Membru din: Mie Iul 21, 2010 10:14 am
Localitate: Targu Neamt


Înapoi la Sebi - Oradea

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron