Gheata Carbonica Tg. Neamt

Gheata Carbonica Tg. Neamt

UNREAD_POSTde ionel » Joi Sep 12, 2013 10:17 am

http://youtu.be/VOtw9TJx3bI

OBREJA ANDREI SI RALUCA DESCHIDERE
8 septembrie 2013
Hotel Ozana - Tg. Neamt
www.nuntineamt.ro DJ nunti, botezuri, majorate si alte petreceri private.
tel:0744533213
Avatar utilizator
ionel
DJ Fondator
 
Mesaje: 486
Membru din: Mie Iul 21, 2010 10:14 am
Localitate: Targu Neamt

Re: Gheata Carbonica Tg. Neamt

UNREAD_POSTde voxparty » Joi Sep 12, 2013 4:25 pm

mi-am facut faima de baiat rau pe forum, care critica tot ce prinde :)

- parerea mea pur personala e ca nu prea merge fumul greu cu colajul respectiv pt simplul motiv ca acei nori trebuie sa ilustreze ideea de feerie, de basm... perfect ok atunci cand e vorba de piese lente dar total nepotrivit pe.... Macarena WTF?
- nu stiu daca laserul ala e al vostru dar nu se prea pupa cu melodiile lente, e mai potrivit sa fie in actiune doar pe partea bum bum a colajului :)
- evident si ce se proiecta pe ecran era total aiurea (evident banuiesc ca voi acolo nu aveati nici o treaba, taman pe dansul mirilor si-a gasit cameramanul sa seteze proiectia)
- fumul greu nu trebuia sa ramana la nivelul solului?

PS: acu' nu ma luati a suturi in fund, e o simpla opinie

PS2: MC-ul e genial, "invitam nasii, socrii mari si mici sa deschida oficial ringul de dans".... WTF? dansul nu fusese deschis de catre miri?
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm

Re: Gheata Carbonica Tg. Neamt

UNREAD_POSTde ionel » Mar Oct 01, 2013 4:27 pm

voxparty scrie:mi-am facut faima de baiat rau pe forum, care critica tot ce prinde :)

- parerea mea pur personala e ca nu prea merge fumul greu cu colajul respectiv pt simplul motiv ca acei nori trebuie sa ilustreze ideea de feerie, de basm... perfect ok atunci cand e vorba de piese lente dar total nepotrivit pe.... Macarena WTF?
- nu stiu daca laserul ala e al vostru dar nu se prea pupa cu melodiile lente, e mai potrivit sa fie in actiune doar pe partea bum bum a colajului :)
- evident si ce se proiecta pe ecran era total aiurea (evident banuiesc ca voi acolo nu aveati nici o treaba, taman pe dansul mirilor si-a gasit cameramanul sa seteze proiectia)
- fumul greu nu trebuia sa ramana la nivelul solului?

PS: acu' nu ma luati a suturi in fund, e o simpla opinie

PS2: MC-ul e genial, "invitam nasii, socrii mari si mici sa deschida oficial ringul de dans".... WTF? dansul nu fusese deschis de catre miri?

Nu te ia nimeni la suturi.
Nunta a avut formatie live nu dj si mc, iar noi am fost doar cu gheata, atat.
Laserul sau laserele ca nu am vazut cate erau, impreuna cu proiectorul erau ale localului si nu erau comandate de cameraman.
Daca urmareai tot filmul fumul greu a ramas la nivelul solului pana cand s-a condensat. Ce ai vazut tu a fost primul jet, care intr-adevar s-a ridicat putin mai sus decat trebuia datorita ringului prea mic.
www.nuntineamt.ro DJ nunti, botezuri, majorate si alte petreceri private.
tel:0744533213
Avatar utilizator
ionel
DJ Fondator
 
Mesaje: 486
Membru din: Mie Iul 21, 2010 10:14 am
Localitate: Targu Neamt

Re: Gheata Carbonica Tg. Neamt

UNREAD_POSTde voxparty » Mar Oct 01, 2013 8:13 pm

ok, mersi de lamuriri :) deci e gheata carbonica... initial parea acea masina antari care lucreaza cu lichid de fum racit cu gheata clasica ce face ca acesta sa se imprastie rapid si sa se ridice aiurea:)
Imagine
Avatar utilizator
voxparty
Super Membru
 
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Noi 11, 2011 5:00 pm


Înapoi la Dj Ionel

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator