Este timpul.....

www.djfotovideo.ro

Este timpul.....

UNREAD_POSTde The_Mack » Mie Oct 10, 2012 11:47 pm

Dupa o lunga perioada in care am stat si am pus in balanta activitatea si realizarile mele pe acest forum in calitate de administrator, dar si datorita ultimelor situatii conflictuale generate pe forum (dar poate cel mai mult datorita lipsei mele de ”putere” in a face ce trebuie facut indiferent de legaturile stranse de prietenie fata de unul sau de altul) am hotarat sa ma retrag din functia de administrator al forumului. Pretuiesc prea mult relatiile / prieteniile create cu unii dintre colegii nostri de pe acest forum, si consider ca acest lucru este in sine in contradictie cu ce trebuie sa fie un administrator ptr o astfel de comunitate. Indraznesc sa spun ca impreuna cu voi, in aceasta perioada am reusit sa realizam multe lucruri bune (sper eu cu mult mai multe decat cele rele) - vreau sa va multumesc pentru sustinere si incredere (in special nucleului fondator din care eu NU am facut niciodata parte, dar cu toate acestea am fost propus si sustinut in aceasta functie pe acest forum - asta ca si o paranteza la ce zicea un user, si anume ca acest forum este jucaria personala a unuia sau a altuia, sau cum imi multumea un user ironic). Imi cer scuze fata de cei care au fost sau au considerat ca au fost nedreptatiti de deciziile / actiunile mele, tin sa asigur ca tot ce am facut a fost ghidat de dorinta sincera de a face ceva din / si pentru aceasta comunitate.

Imi cer scuze fata de useri de valoare pierduti de catre comunitatea noastra in mandatul meu (oameni cu care am plecat la drum inca din timpul in care activam pe forumul lui Dan, si unde puneam ”tara” la cale). Imi spun mereu ca motivele ptr. care ei au ales sa nu mai fie alaturi de noi nu tin de activitatea mea, dar evident ca undeva si eu am gresit.

Avem 2 noi administratori devotati si priceputi, administratori care sunt convins ca o sa faca o treaba mult mai buna decat am reusit eu sa fac in aceasta perioada.

Inchid acest topic ptr.ca nu vreau sa fie transformat intr-un messenger pe motivul renuntarii mele la aceasta functie.
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Este timpul.....

UNREAD_POSTde The_Mack » Sâm Oct 13, 2012 12:30 am

desi am spus ca nu mai postez, imi calc pe inima pentru aceasta data.

va rog in cel mai deosebit mod posibil sa nu mai lasati mesaje pe privat, telefoane, mesaje (SMS, MMS, telegraf, fum) legate despre situatia creata. va multumesc pentru interes, ptr.ca va pasa, dar decizia mea este definitiva. consider ca am ajuns intr-un loc unde nu mai pot contribui cu nimic, nu mai aduc nimic nou si este normal ca intr-o astfel de situatie, persoana in cauza sa se retraga.

dupa cum ii spuneam unui coleg pe mess, comunitatea aceasta nu sta intr-o singura persoana, ci in grupul, in totul unitar creat de catre aceste persoane. nu mi se pare normal ca unii dintre colegi sa renunte la a mai participa la intalnirea nationala din cauza mea, dar daca asa hotarasc este evident alegerea si decizia lor!

ii aduc la cunostiinta iar colegului si prietenului Dan (sper ca inca ramanem prieteni - stiu ca esti suparat pe mine.....) ca inca este dator cu ridicarea privilegiilor mele de administrator (cred ca o pot face si singur, dar normal este ca el sa faca acest lucru - el fiind cel care m-a adus in echipa de administratori ai comunitatii djfotovideo)
http://www.soundlightvideo.ro
http://www.slvservices.ro
DJMACK - Your Party Maker!
Mare Roman Maresalul Antonescu!
Avatar utilizator
The_Mack
VIP
 
Mesaje: 3321
Membru din: Lun Aug 24, 2009 2:21 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Este timpul.....

UNREAD_POSTde demential » Joi Apr 10, 2014 1:21 pm

am nevoie de tine. forumul are nevoie de tine. nu ai vrea sa te intorci in administratia www.djfotovideo.ro/forum.djfotovideo.ro ?
Avatar utilizator
demential
Administrator
 
Mesaje: 7017
Membru din: Lun Apr 06, 2009 2:40 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Site & forum

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori